
Радіатор для охолодження M.2 SSD Jonsbo M2-3 алюмінієвий сплав із термопрокладками Серій
365 ₴
219 ₴
- Готово до відправки
- Код: J2280-BLK
Охолоджуючий радіатор Jonsbo М2-3 для М.2 SSD 2280 з термопрокладками
Радіатор Jonsbo для M.2 2280 SSD з алюмінієвого сплаву – це радіатор з високою ефективністю та відмінною якістю. Він ефективно відводить тепло від накопичувача, що дає змогу продовжити термін його служби. Він оснащений спеціальними термопрокладками, що підвищують ефективність розсіювання тепла, має розміри 73x24.4x9.6 мм.
Цілком сумісні з будь-якими накопичувачами NGFF/NVMe M.2 типорозміру 2280.
У комплекті з радіаторами йдуть дві пари термопрокладок для встановлення між SSD і радіатором, що забезпечують надійну теплопередачу, а також необхідне кріплення.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Матеріал: алюмінієвий сплав
- Сірий колір
- Метод охолодження: дренажне пасивне охолодження
- Розмір: 73x24.4x9.6 мм
- Вага: 22 р.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1) Радіатор Jonsbo – 1шт;
2) Термопрокладки – 4 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JONSBO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | М. 2 2280 (2) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 73 мм |
| Висота | 9.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для модулів пам'яті |
| Глибина | 24 мм |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Система охолодження | Пасивна (радіатор) |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 219 ₴









